ŘEKLI O MĚ

Pokud jste již byla/byli u mě na focení, můžete také přidat krátkou referenci pomocí formuláře zde.

Vánoční focení 2023
Vánoční focení 2023

Focení bylo velmi mile, paní fotografka to krasne umí s dětmi a výsledek opravdu stojí za to. Děkujeme za krásné fotky. 

Kateřina

rodinné focení
rodinné focení

Focení bylo naprosto skvělé. Komunikace bezproblémová. Dodání fotek ještě ten den. Paní Makrétu na focení doporučuji. Kvalita a zpracování fotek na 1*

Petra

umělecký akt, portrét
umělecký akt, portrét

Focení s Maky je příjemné, osvěžující, plné smíchu, dobré pohody a ve finále získáte spoustu krásných fotek !!!

Fit Lenka

Portrét
Portrét

Foceni s Markétou je naprostá pecka, fotim s ni už po několikáté a vždy to za to stálo, má cit zachytit jak zajímavou momentku, tak plánovanou pózu, nemůžu se dočkat dalšího focení. Celou dobu vládne uvolněná a Fajn atmosféra

Sára

TFP focení
TFP focení

Focení s Markétou jsem si užila, je to profesionál, má v okolí zajímavé lokace a při focení má inspirativní nápady. Výsledek vypadá fantasticky! Líbí se mi, jak pracuje se světlem a stínem. Ale hlavně se jí na fotkách podařilo neuvěřitelným způsobem zachytit vzájemnou energii mezi námi! Za to moc děkuji a určitě doporučuji.

L&L

Rodinné focení
Rodinné focení

" Chtěla bych Vám ze srdíčka ještě jednou moc poděkovat za trpělivost a také za Váš čas, který jste nám věnoval. Já osobně doufám, že jsme se neviděli naposledy. Mějte se moc krásně a užívejte dny plné sluníčka."

S pozdravem Hanka

svatba, newborn
svatba, newborn

Paní Markéta nám fotila svatbu a new Born focení syna. Oboje bylo super, na všem se dalo domluvit, fotky moc hezké. Děkujeme Ivana

bussiness portrét + portrét
bussiness portrét + portrét

12.2.2024 - Eliška

Focení probíhalo v naprosté pohodě, v zábavném i naučném duchu - moc jsem si společně strávený čas užila! S fotkami jsem velmi spokojená a některé kousky jsou za mě přímo skvostné... Musím podotknout, že mě velmi baví profesionalita fotografky a zároveň chuť zkoušet dělat věci jinak. Má mé vřelé doporučení! Děkuji za super práci i spolupráci!

Vánoční focení 2023
Vánoční focení 2023

Jsme moc spokojeni,již potřetí😊.Super přístup k dětem a rychlé dodání fotek.Fotky boží.Doporučuji😊🥰

Monika

Rodinná focení, narozeninová focení, Vánoční
Rodinná focení, narozeninová focení, Vánoční

Nejlepší fotografka široko daleko. My jsme maximálně spokojení, vše je přirozené, žádný extra čančání, vykroucené pózy, vše přirozeně a ještě s Markétkou zasmějeme.
Všem moc doporučuji a těšíme se na další foceníčko ☺️

Gabriela

Rodinné, narozeninové, Vánoční focení
Rodinné, narozeninové, Vánoční focení

Naše dvorní fotografka už od svatebních fotek, těhotenský a 3 roky rodinných. Můžu opravdu jen a jen doporučit. Maky je nejen talentovaný fotograf ale úžasný člověk sám o sobě a v každé formě nechává svůj osobitý otisk. Děkujeme že jsi...

Alex s rodiči

Vánoční focení
Vánoční focení

U Markéty jsou vždy fotky úžasné. Byli jsme s rodinou na několika Vánočních a vždy moc krásné škoda že nám slečny dorostly do puberty a zrovna období nefoceni. Snad je to brzy přejde. Markéta má velmi profesionální přístup a je připravena snad vše. S radostí doporučuji.

Soňa Sukdoláková

Rodinné focení
Rodinné focení

Focení bylo na jedničku, příjemná atmosféra, vůbec jsme se nestyděli. Paní Jalovcová se nám i časově přizpůsobila a fotky jsme měli ještě ten den na e-mailu. Super rychlá a kvalitní práce.

Monika

Portrét
Portrét

Úžasná a skvělá práce, opravdu jsem nadšená úplně... děkuji moc, musíme ještě vidět, musím se Ti nějak revanžovat ... skvělééééé bomba. Děkuji strašně moc. Alžběta

Rodinné focení
Rodinné focení

Focení s Markétou bylo absolutně na pohodu. Dcera 5 let si to náramně užila a pro syna 2.5r to byla taková veselejší "procházka". Vše šlo krásně. Žádné nucené "pózování" za mě i za děti naprostá spokojenost.

 Petra

Newborn v pohodlí domova
Newborn v pohodlí domova

Fotky jsou vážně krásné, jste šikovná.

Veronika s rodinou

Vánoční focení 2023
Vánoční focení 2023

Děkujeme, jsi prostě a jednoduše nejlepší.

Alex s rodiči

Vánoční focení 2023
Vánoční focení 2023

Dokonalý zážitek. Foto překrásné. Marketko moc děkuji jste skvělá.

Zuzana

narozeninová oslava
narozeninová oslava

Oslovil jsem Markétu s prosbou o nafocení reportáže narozenin mé manželky Lenky, kterou jsem s rodinou a přáteli připravoval v naprostém utajení a to do poslední chvíle. Přál jsem si zachytit moment překvapení a následné emoce manželky, rodiny a přátel. To vše se povedlo! Nedovedu popsat svoji nesmírnou radost z Markétiny práce, profesionálního přístupu,kdy se mezi námi pohybovala aniž by jsme o ní věděli a výsledná práce "famózní"! Markétu Vám vřele doporučuji a věřte, že tak jako v našem případě zažijete při shlédnutí fotografií z vaší akce emotivní"Tsunami "
Markéto moc děkujeme
Martin & Lenka

Portrét
Portrét

Markétka je fotografka, která je lidská a umí udělat krásné fotografie. Naprostá bomba je atmosféra při realizaci, žádná křeč a jen uvolněna a profi atmosféra 🤩🤩
Mám od ni krásné fotky a tesim se na další .
Mužů jen doporučit … mám i fotky se psem a je to bomba
Dekuji za takové lidi, jako jsi ty 🤩
Víš co děláš , vzdelavas se v tom dal a dal a děláš to s láskou, citem a výsledky jsou stoprocentní 😍😍😍
Doporučuji všem 🤩🤩

Denisa

Rodinné focení
Rodinné focení

Děkujeme!!! Jsou fantastické.

Ptáčkovi

Děti - minifocení
Děti - minifocení

Markéta je velice milá a příjemná fotografka, díky které i stydlín spolupracoval a nakonec pózoval jako model. Nic nahraného, prostředí pěkné a fotky přirozené včetně barev. Určitě se dá domluvit na čemkoliv. Focení jsme si užili a určitě doporučuji všem. 

Míša a Martínek